POMOC UKRAINIE

Pragnąc wesprzeć naszych wschodnich sąsiadów, obecnie oferujemy darmowe szkolenia dla imigrantów z Ukrainy. Szkolenia dostępne w języku angielskim bądź polskim.

Бажаючи підтримати наших східних сусідів, ми зараз пропонуємо безкоштовне навчання для іммігрантів з України. Навчання доступне англійською або польською мовами.

OFERTA DLA SPEDYTORA

Kilkanaście lat doświadczenia, w trakcie których poznaliśmy sposób działania zarówno małych jak i dużych firm transportowych i spedycyjnych, pozwoliły nam zoptymalizować sposób pracy przyszłego spedytora. To jedyny kurs na rynku, zawierający kompleksową ścieżkę przygotowawczą, począwszy od technicznych zagadnień w transporcie i spedycji, poprzez wskazówki jak uniknąć lub rozwiązać napotkane problemy, a kończąc na psychologicznym aspekcie w tej dziedzinie.

OFERTA DLA FIRM

W swojej ofercie mamy również kursy „szyte na miarę”, które dedykowane są dla firm - dopasowane do profilu oraz struktury firmy, indywidualne bądź grupowe, których głównym celem jest zwiększenie kompetencji pracowników. Idąc naprzeciw potrzebom biznesu, oferujemy kompleksowe doradztwo i pomoc w prowadzeniu działalności transportowej/spedycji firmom z obszaru transportu drogowego. Z uwagi na wahania rynku, można szybko stracić, jak i zyskać znaczne profity. Dzięki nam dowiesz się jak prowadzić bezpieczny i dochodowy biznes, omijając pułapki czyhające na firmy transportowe, niezależnie od długości ich stażu. Poznasz wiele strategii zarobkowych, rodzaje struktur wewnętrznych stosowanych przez firmy, formy motywacyjne dla pracowników, wymagania jakie stawia rynek międzynarodowy oraz rodzaj taboru w który warto inwestować.

DODATKOWE USŁUGI

Już w krótce możliwy będzie dostęp do naszej platformy zarzadzającej procesami w firmie transportowej, dzięki której praca stanie się prawdziwą przyjemnością. Powyższe rozwiązanie pozwoli na pełną kontrolę frachtu, zautomatyzuje proces transportowy, ułatwi wymianę danych na styku kierowca-spedytor-klient oraz zgromadzi dokumentację transportową w jednym miejscu.

Jeśli chcesz zarabiać godnie i bezstresowo na rynku transportu drogowego, nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty.Skontaktuj się z nami.

Telefon:

0048 696 536 502

kontakt telefoniczny jest możliwy w godzinach od 16:00 do 18:00

 

Email:

info[ at ]fleekteam.com